Continental Airlines

Nesmí být zaměňována s Continental Airwayou, leteckou společností v Rusku.
Continental Airlines byla hlavní americkou leteckou společností, která provozuje lety od roku 1934-2012, kdy se sloučila s United Airlines. Dne 3. května 2010, Continental Airlines Inc. a UAL Inc. (mateřská společnost United Airlines ) oznámila spojení přes fotografii swapu a 1. října 2010, byla fúze uzavřena a UAL změnila svůj název na United Continental Holdings Inc. Během integračního období, jak letecké společnosti byly spuštěny samostatné operace, pod vedením kombinovaného vedení týmu se společností se sídlem v Chicagu.
Continental měl vlastnické zájmy a značky partnerství s několika dopravci. Majitel ExpressJet Airlines, která fungovala pod obchodním názvem "Kontinentální Express, " ale byla spravována odděleně a veřejná společnost Chautauqua Airlines, která letěla pod identitou Continental Express a Cape Air, Colgan Air, CommutAir a Silver Airways zásobovala Continental lety pod Continental Connection identity. Continental neměl žádné majetkové podíly v těchto společnostech.

Zdroj: CC BY-SA 3.0 Wikipedie

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.