China Eastern Airlines

China Eastern Airlines Corporation Limited ( Chinese : 中国东方航空公司 , hovorově známý jako 东航 ) ( SSE : 600115 SEHK : 0670 NYSE : CEA ) je letecká společnost se sídlem v China Eastern Airlines Corporation, na základě Shanghai Hongqiao International Airport v Changning District, v Shanghai v Číně . To je největší čínský letecký dopravce provozující mezinárodní, vnitrostátní a regionální trasy. Jeho hlavní náboje jsou v Shanghai Pudong International Airport a Shanghai Hongqiao International Airport. A se sekundárními uzly v Kunming Changshui International Airport a Xi'an Xianyang mezinárodní letiště . China Eastern Airlines je v Číně druhým největším dopravcem v počtu cestujících a na světě je třetí největší dopravce tržní hodnoty. Dne 16. dubna 2010 China Eastern Airlines oznámila první dohodu, aby se připojil k alianci SkyTeam a spolu s dceřinou společností Shanghai Airlines, se stal dne 21. června 2011 14. členem.
V roce 2010 China Eastern Airlines provádí 64930000 domácích i mezinárodních cestujících s průměrnou zatěžovaností 78% a vykázala čistý zisk ve výši 5.3 miliardy CNY (807.000.000 dolarů) v roce 2010.

Zdroj: CC BY-SA 3.0 Wikipedie

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.