Air New Zealand

Národní aerolinky Air New Zealand provozují pravidelnou osobní dopravu do 27 vnitrostátních a 26 mezinárodních destinací ve 14 zemích světa. Mezi obsluhovanými letišti nechybí ta v Asii, Evropě, Severní Americe a v Oceánii – Air New Zealand jsou dnes jedinými aerolinkami na světě, které létají kolem světa. Letecká společnost je od roku 1999 členem Star Alliance a svoji hlavní základnu má na letišti v Aucklandu.
Historie novozélandských aerolinek sahá až do roku 1940, kdy byly založeny pod názvem Tasman Empire Airways Limited. V roce 1965 pak přišlo zestátnění a změna názvu na Air New Zealand. V roce 1989 pak byly zprivatizovány, avšak po neúspěšné fúzi se společností Ansett Australia byly v roce 2001 opět vráceny státu. V roce 2008 přepravily necelých 12 milionů cestujících.
Air New Zealand mají i několik dceřiných společností, které operují na regionálních tratích – jmenovitě jimi jsou Air Nelson, Eagle Airways, Mount Cook Airlines a Zeal320. Letecká společnost provozuje program Airpoints pro pravidelné cestující.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.